Гурмански Денови во Капитол мол 😋

Почитувани и драги наши посетители и верни пријатели, имавме ВКУСНОТИЧЕН прв ден од #ГурманскитеДеновиВоКапитолМол 😍
Да ве слушнеме како си поминавме, дали уживавте во вкусовите од кујната на Cooking with Branko? Дали се запознавте со производите на Vitaminka, колку од вас го посетија штандот на Top Shop Македонија и дознаа дека имаат НАЈВКУСНА ЛУДА ПОНУДА само овие два дена и тоа во продавницата во Капитол мол и дали вашите најмили уживаа во креативната, вкусна и хранлива работилница на Kids Park & 4Bowling? 😍
Нека траат вкусови во наредните 365 дена и нека бидат предвесник за дружба и наредна година во уште поголем број и повкусни! 😋
Се дружиме и утре на вториот ден од Гурманските Денови во Капитол мол на приземје од 14 до 20 часот со #Витаминка и #ТопШоп.
Го поздравуваме #CookingwithBranko и му закажуваме идна средба до година!
Ти Благодариме за прекрасното #CookingLiveShow 🥦🥒🍓🍅
Продолжи да споделуваш милион и еден вкус!


Капитол мол 😍


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/capitolm/public_html/re/wp-includes/functions.php on line 4757