Изберете новогодишен подарок за најблиските по намалени цени до -50% во Koton

Празнична еуфорија, шопинг лудило, подарувања, дружење и забава…се ова не очекува месецов 🙂

Затоа и сме супер среќни што ви ја најавуваме најновата акција на Koton!

Искористете ги намалувањата до -50% во продавницата на Koton во нашиот трговски центар и доживејте супер празнично шопинг искуство.