#КупувајБезбедно SUMMER SALE во Капитол Мол

#SummerSalе продолжуваат во Capitol Mall & Residence
#КупувајБезбедно, придржувајте се до мерките за заштита од Ковид-19 и искористете ги попустите. 🛒🥰
Твој мол, твое место!🌷
#КапитолМол


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/capitolm/public_html/re/wp-includes/functions.php on line 4609