Супер модерни и тренди комбинации од Карпис со неговото височество – Џинсот

Доколку и Вие сте од оние трендсетерки кои не можат да ја замислат идеалната модна комбинација без барем едно парче џинс, тогаш овој текст е наменет токму за Вас 🙂

За дневен или вечерен изглед, џинсот е оној детал кој го прави секој аутфит шик, младешки и тренди 🙂

Ви предложуваме неколку комбинации од Карпис за викенд дневната шема или ноќна забава 🙂