Category Archives: Понуди

Smaller On Top

BIG HEADLINE

A smaller text under headline

button

Дали сте подготвени за #SummerSale во Капитол Мол?И ова лето, #CapitolMall е овде за повторно да ве израдува со ЛЕТНА РАСПРОДАЖБА! 🌷☀️ Во екот на летната сезоната ви најавуваме СУПЕР ПОПУСТИ во Вашите омилени продавници.  Подновете се со модерни парчиња облека кои ќе направат совршени комбинации за уживање под летното сонце, со опрема за на плажа, козметика за заштита на […]

Драги пријатели, потрошувачи .. вчера го прославивме денот на нашата планета Земја која овој период се соочува со пандемијата предизвикана од Ковид-19.Ние немаме друга резервна планета, да ја чуваме и да се грижиме 366 дена во годината.Затоа што таа е нашата втора „МАЈКА“. ❤️Среќен ден плането наша, чувај не и ние те чуваме тебе! 🌷🌎 Т.Ц. Капитол […]

Кога љубовта трае 366 дена, се е поубаво‼️ Во името на целиот тим на Капитол мол, сакаме да ви го честитаме празникот на љубовта ❤️ и виното 🍷 и да ви посакаме 366 дена моменти на љубов, топли прегратки и искрени насмевки. Заслужуваме да бидеме среќни 366 дена во годината и да ја имаме целата љубов на овој свет. […]

Знам дека сте подготвени, започнува⚠️УЛТРА РАСПРОДАЖБАТА⚠️ во Капитол Мол!Од 05-ти февруари подеси се на УЛТРА ШОПИНГ🛒 во Капитол мол за целото семејство! 👉УЛТРА дружење, УЛТРА попусти, УЛТРА ЗАБАВА! Дојди во твојот мол и биди УЛТРА расположен‼️ Капитол мол! 🥰🥰🥰#УлтраРаспродажба #КапитолМол #УлтраПопусти #УлтраЗабава #УлтраДружење #УЛТРА #Евтино #Sale

Зимски сезонски попусти во сите продавници на Capitol Mall & Residence 📣📣📣Погледнете и Олаф си го наполнил својот гардеробер со нови парчиња од брендовите во #КапитолМол.. и знаете што, дури ни вети и дека ќе ни ја раскаже својата #шопинг приказна! ☃️⚠️Многу попусти, продажни акции, ниски цени!Доаѓајте пријатели, залихите се намалуваат‼️#Попусти #Акции #НискиЦени #СезонскиПопусти #366ДенаЉубов


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/capitolm/public_html/re/wp-includes/functions.php on line 5373