Author Archives: darko

Капитол мол и Пакомак здружени за почиста средина го празнуваат седмиот роденден Цели 7 години Капитол мол претставува местото каде што потрошувачите можат да најдат се’ што им е потребно и притоа да го добијат најдоброто купувачко искуство во градот. Капитол мол: “Оваа година роденденот ќе го одбележиме во боите на природата, здравје, чистата животна […]

НАЈГОЛЕМАТА 𝐁𝐋𝐀𝐂𝐊 𝐖𝐄𝐄𝐊 𝐒𝐀𝐋𝐄 АКЦИЈА Е ВО КАПИТОЛ МОЛ! ЗНАЕТЕ ЛИ ЗОШТО?! 7 ДЕНА 𝐁𝐋𝐀𝐂𝐊 𝐖𝐄𝐄𝐊 ПОПУСТИ, ИЗНЕНАДУВАЊА И АКЦИИСАМО ВО КАПИТОЛ МОЛ!!! Дојди, купиј и уживај во твоето ново парче облека кое е ДЕФИНИТИВНО на попуст! 7 ДЕНА ПОПУСТИ ЗА МИНИМУМ 7 НОВИ МОДНИ ПАРЧИЊА ОБЛЕКА, а и повеќе!!! ТВОЈ МОЛ, ТВОЕ МЕСТО КАПИТОЛ […]

Jelena Spendzarska дел од ЕСЕНСКАТА МЕЃУСЕЗОНСКАТА ПРОДАЖБА ВО Capitol Mall & Residence Погледна кои бои се актуелни оваа сезона, каде можете да ги најдете вашите омилени парчиња на акциски цени и да направи луда и незаборавна обилко на вашиот мол! Твој мол, твое место – #CapitolMall НИЕ сме секогаш одличен избор за било кој период од […]

📢📢 ВО ЕСЕН САКАМС SHOPPING во #CapitolMall 🍂🌷😊 Октомври и Ноември советуваат – подгответе се за НАЈГОЛЕМИОТ ЕСЕНСКИ ШОПИНГ И ИЗНЕНАДУВАЊА до сега! 📢📢 #ЕсенскиПопусти во #КапитолМол кој ќе траат се додека не ни здосади купувањето? А дали е тоа ВОЗМОЖНО? Секако дека не! 🌷😊 Капитол мол е местото каде забавата во шопингот е неизбежна! […]

Од 16ти до 18ти октомври на отворено пред Капитол мол, по трет се случуваат МЕДЕНОВИ VOL.2Мноооогу многу мед, производи од мед и слатки денови кои нашите верни пријатели пчеларите ги подготвија за вас.Дојдете на МЕДОВА дружба во Капитол мол.Од 16 до 18 октомври 2020 (од петок до недела сите три дена од 10:00 до 20:00 […]

ЛЕТОТО ПРОДОЛЖУВА СО ЖЕШКИ ПОПУСТИ во #КапитолМол Искористете ги последните денови од ЛЕТОТО за #Shopping и инвестирање во вашиот гардеробер! Бидете подготвени и за следната летна сезона со летни парчиња кои се на половина цена. Твој мол, твое место – #CapitolMallResidence

НЕ ЧЕКАЈТЕ ЅВОНЧЕТО да заѕвони, со вашите родители и пријатели повелете на #SchoolYearShopping во #CapitolMall и подгответе се за НОВАТА УЧЕБНА ГОДИНА Многу попусти на летната колекција, нова есенска колекција, училиштен и школски прибор и уште многу многу други акции и изненадувања. Секоја школска година започнува и завршува со Capitol Mall #КупувајтеБезбедно и имајте успешен […]

ОФИЦИЈАЛНО – FLO – MK започна со работа! Најголемиот и најбогатиот избор на обувки од Турција од 25 август 2020 на вториот кат во Capitol Mall & Residence Посетете го #FloMK и одберете си чевли за вас и за вашето семејство по одлични цени и квалитет! Твој мол, твое место – #КапитолМол

📢📢📢FINAL SUMMER SALE📢📢📢 до -70% попусти во Capitol Mall & Residence🌹👖👕🩱👙👡🧥🩳👓👜💍👒 Последен месец на летни попусти во твојот мол, твоето #Shopping место.🛒🛒🛒Летни парчиња, детски играчки, школски прибор, козметика и шминка, се за вашето здравје и убавина, се за здравјето на вашето семејство и безбеден и чист дом. Тука можете да најдете се!Штедете и купувајте со FINAL SUMMER SALE во Capitol […]

📢📢📢FINAL SUMMER SALE 📢📢📢во #CapitolMall 🌷Искористете ја МАКСИМАЛНО #FinalSummerSale акцијата која започнува од денес и ќе трае до 31ви август 2020.Последен месец на летни попусти во твојот мол, твоето #Shopping место.🛒🛒🛒Летни парчиња, детски играчки, школски прибор, козметика и шминка, се за вашето здравје и убавина, се за здравјето на вашето семејство и безбеден и чист дом. Тука можете да најдете се!Штедете и […]


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/capitolm/public_html/re/wp-includes/functions.php on line 5373