Подгответе ги Вашите малечки за плажа со моделите на Waikiki

Нема крај на детските лудории во овој период. Без разлика дали се на плажа, во парк, на улица низ маало, тие треба да бидат облечени во лесна облека која не го попречува нивното движење.

Во Waikiki можете да најдете се што Ви е потребно за Вашите малечки да бидат безгрижни и неодолливи во исто време.

Направени од материјали кои се пријатни за детската кожа и дизајн во кој ќе изгледаат како вистински колачиња.

Посетете ја продавницата на Waikiki во нашиот Трговски центар и подгответе ги најмалите за плажа.

 

13620824_1081933048558929_1329872867629672195_n 13627140_1082520125166888_6080650262636896785_n 13690669_1089235881161979_4550180560273222912_n 13716042_1089186431166924_8009420460293259820_n


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/capitolm/public_html/re/wp-includes/functions.php on line 5349