dm со неодоливи подароци за нашите инстаграмџии

Знаете дека брендовите во нашиот трговски центар се најдобри од сите, така? 🙂 И знаете дека тие секогаш се подготвени да ви ги дадат најдобрите подароци!

Со почетокот на новата кампања #МоетоОмиленоМесто ви подготвивме и неодоливи подароци за сите учесници. Најпрво ќе ви откриеме што подготвија dm за 15 учесници во кампањата.

Како да се вклучите во кампањата:
1. Дојдете во Capitol Mall
2. Изберете си го твоето омилено место во трговскиот центар
3. Фотографирајте се
4. Прикачете ја фотографијата на вашиот Инстаграм профил со хаштаг #МоетоОмиленоМесто
5. Добијте подарок од dm 🙂

Подарокот вклучува:
– Balea шампон за коса, 300 мл – кокос
– Balea млеко за коса 200 мл – кокос
– Balea лосион за тело во спреј, 150 мл

omileno-dm

Со овој подарок dm ви овозможува да и кажете збогум на сувата и оштетена коса со хидратантна линија за нега на коса од Balea. Прекрасна флексибилност, лесност и свилен сјај…Balea хидратантната линија ѝ дарува на Вашата коса прекрасен гланц и сјај се до врвот на влакното.

Balea шампонот за сува и оштетена коса со праска и кокос има посебната формула за нега константно го хидрира Вашиот скалп. Специјалната рецептура со структурен комплекс со витамин Б3 и провитамин Б5 ѝ пружа дури и на најоштетената коса неодолив сјај и волумен.

Balea хидратантното млеко за коса, со иновативен рецепт за нега млекото делува заштитнички на вашата коса и како суплемент кон секојдневната нега Ви дава прекрасен сјај. Млекото ја штити косата од топлината при фенирањето и значително го олеснува чешлањето. Со посебната формула против сушење темелно го негува влакното, а однадвор ја зацврстува неговата структура.

Balea лосионот за тело во спреј ќе ѝ пружи на вашата кожа неверојатна нега и ќе ви остави чувство на мека, нежна и негувана, свилена кожа! Иновативната формула за распрскување ќе ви овозможи лесно и едноставно нанесување на лосионот на вашата кожа, а лесната текстура ќе овозможи брзо впивање на истиот.

Го сакате овој пакет подарок од dm? Вклучете се кампањата #МоетоОмиленоМесто. Ги очекуваме вашите фотографии!


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/capitolm/public_html/re/wp-includes/functions.php on line 5349