Добре ни дојде FLO!

ОФИЦИЈАЛНО – FLO – MK започна со работа!📢📢📢

Најголемиот и најбогатиот избор на обувки од Турција од 25 август 2020 на вториот кат во Capitol Mall & Residence🌷♥️

Посетете го #FloMK и одберете си чевли за вас и за вашето семејство по одлични цени и квалитет!

Твој мол, твое место – #КапитолМол🌷🌷🌷


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/capitolm/public_html/re/wp-includes/functions.php on line 5349