Летни слатки задоволства во Juice Bar Divan

Сигурно кога ќе помислите на лето веднаш на мисла Ви доаѓа сонце, овошје, бои, сладолед, ладни пијалоци и сето тоа во многу многу шарени бои. Се чини дека сите шаренила на овој свет се собрани во менито на Juice Bar Divan во нашиот Трговски центар.

Магични слатки задоволства кои се топат во Вашата уста, овошни кокели кои го подобруваат секое расположение и здрави смути оброци направени од најсвежите состојки.

Уживајте во летото на вистинскиот начин, на терасата на Juice Bar Divan.

 

[foogallery id=”2573″]

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/capitolm/public_html/re/wp-includes/functions.php on line 5349