Производи од ДМ за правилна грижа на кожата и косата во летните денови

Без разлика дали сме на плажа, на базен или спортуваме…Подолго задржување на сонце во летните денови може да биде штетно за кожата и косата.

ДМ ви нуди огромен асортиман на производи за заштита на кожата и косата под летните сончеви зраци, производи за осетлива кожа, за зачувување на тенот после сончање, производи наменети за детска кожа и уште многу други.

Прекрасните ароми ќе Ви пружат вистинско уживање за Вашите сетила, а заштитниот комплекс ќе Ви овозможи инстант заштита по самото нанесување.

[foogallery id=”3379″]

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/capitolm/public_html/re/wp-includes/functions.php on line 5349