Куглање и билјард во 4Bowling – одличнo решение за досадните летни ноќи

Цела година со нетрпение ги чекаме летните денови кога се е поопуштено и разиграно. Но ако не сте на плажа посебно во сезона на летни одмори кога градот е празен, опциите за забава и дружење се ограничени. Ние ви даваме одлична идеја како да ги претворите досадните летни денови во незаборавни спомени.

Соберете го друштвото и одете на партија куглање или билјард во 4Bowling ! Поделете се во групи и оној што ќе изгуби плаќа пијачка 🙂

Ви ветуваме многу забава, смеење, натпреварување и одлично поминато време иако не сте во близина на море.
Таму Ве очекуваат неверојатни понуди и промоции, љубезен персонал и сето тоа на само чекор од Вас!

 

[foogallery id=”2952″]

 


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/capitolm/public_html/re/wp-includes/functions.php on line 5349