Освојте нови дестинации со куферите и ранците на Samsonite достапни во Office Plus

Патувањето ги лечи сите рани, ги шири хоризонтите, го храни духот и го прави животот вреден за живеење. За патување без грижи со целосна прегледност и организираност на вашите работи Ви треба куфер или ранец кој може да Ви го пружи сиот тој луксуз.

Веќе докажани во годините наназад Samsonite се синоним за квалитет и дизајн.

Освојте нови дестинации, учете за и од други култури, видете го светот преку Вашата перцепција. Патувајте со стил, сигурно и безгрижно со патните програми на Samsonite, достапни во Office Plus.

 

13690828_1142835812447297_3549984535638212791_n 13716050_1140892995974912_3194537091220991182_n 13770340_1146474665416745_3647421534989672612_n 13882393_1147962745267937_6450464795700747689_n


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/capitolm/public_html/re/wp-includes/functions.php on line 5349